Gay Sohbet Odaları

Ceviz,

Her zaman; Sizlere keyifli, huzurlu bir ortamda sohbet etmeyi vaad eder.

Her LGBTİ kullanıcımız için ayrı bir odamız bulunmakta olup Gay sohbet odaları da bunlardan biridir.

LGBTİ Nedir?

LGBTİ’nin açılımı "Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transgender ve İnterseks" dir. Eşcinsel hakları mücadelesinde anahtar kelime olarak kullanılmaya başlanan LGBTİ, zaman zaman "Queer" kavramı da dahil edilerek LGBTİQ şeklinde kullanılabilir.

Bu yazımız, LGBTİ üyelerinin; arama motorlarında sıkça sorguladığı Gay sohbet anahtar kelimeleri için oluşturulmuştur.

Eşcinsellik Nedir?

Basitçe, cinsel ve duygusal anlamda hemcinsini tercih eden, hemcinsine ilgi duyan kişilere eşcinsel denir. Erkek eşcinsellere gay, kadın eşcinsellere lezbiyen, kadınlarla veya erkeklerle, her iki cinsle de birlikte olmayı tercih eden ve her iki cinse de ilgi duyabilen kişilere de biseksüel denir. Eşcinsellik, bir cinsel tercih durumudur. Karşı cinsi değil, kendi cinsini veya her iki cinsi birden tercih etmektir.

Öncelikli amacımız kullanıcılarımızın bulunduğu ortamdan zevk almasını ve keyifle vakit geçirmesini sağlamaktır.

Sohbet ederken radyo dinleyebilir, oyun odalarımızda oyun oynayabilir, yarışma kanallarında yarışarak rakiplerinizle eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ayrıca; Kullanıcılarımız için bazı kolaylıklar sunmaktayız. Kullandığınız işletim sistemine göre, arz ve talebinize göre farklı uygulamalarımız mevcuttur. Bu uygulamalardan birini örnek göstermek gerekirse Gay mobil sohbet için geliştirdiğimiz Android uygulamamızdır. Bu ayrıcalıkların tamamını Uygulamalar sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ceviz, Gay sohbet siteleri içerisinde ilk konumdadır.

Ceviz, Sizleri de muhabbet / sohbet odalarımızda görmekten mutluluk duyacaktır. 🙂


Gay Sohbet Odaları :

  • #gay

Gay Sohbet Odası :

İyi bir gülüş ve uzun bir uyku doktorun kitabındaki en iyi tedavidir.